Jdi na obsah Jdi na menu
 


Návod na ps2

15. 2. 2008

NÁVOD

První mise není nijak těžká takže jen zkrátka.

VEBLENSK CITY STREET

Jděte ke dveřím a vezměte si čtverečkem brokovnici, R1 střelte do dveří dveře odletí a vy můžete pokračovat dál. Venku na ochozu čorkněte pistoli za AK-47.

Jakmile vykydlíte křižovatku vběhněte do muzea ,vystřílejte ho a počkejte až vás napadnou nepřátelé. Venku dávejte bacha na raketometčíka na kostelní věži. Dál už je to vcelku snadné. Hlavně se nezapomínejte léčit.


TRENESKA BORDER CROSSING

V jeskyni najdete nějakou tu munici a také tlumič pro AK-47,který ale není nijak důležitý, tohle není stealt hra. Pokud jdete delší cestou a stojí vám v cestě plot střelte do té červené krabice. Nyní musíte přejít přes nepřátelské hranice. Švihněte jednu limonku po budově nalevo od nákladního auta a jednu k němu.

Vejděte do budovy a klekněte si (L2) před okno. Takhle postřílejte co nejvíce nepřátel a rozstřílejte další nákladní auto. Palte do všeho co se hýbe a co má červenou barvu hlavně. Po každém boji vždy přebijte. Miřte na hlavu to vám ušetří hromadu práce. Za hranicemi pozor na raketometčíka ,a aby vás nenapadlo krýt se za tím autem. Neustále musíte být v pohybu, tak tě netrefí. V tunelu projděte hořícím nákladákem. CHECKPOINT

Před mostem nalevo na kopci naleznete raketomet. Na mostě se kryjte za betonovými deskami, jednu raketu si nechte na hnízdo na kuří nožce nebo na další budovu. U baráku jděte doprava přes zákopy do průsmyku mezi skalami. Jakmile seskočíte dolů rozběhne se proti vám těžkotonážní týpek s brokovnicí.

Na farmě vběhněte do velké budovy a vyběhněte až nahoru na půdu.

Nyní doběhnou posily, ale né vám pomoct, nýbrž vás zahubit. Zabijte ihned každého kdo vběhne do domu. Přivítejte je od schodiště palbou z ákáčka. Sejměte taky ty sila a traktor. Jakmile bude venku klid začněte čistit barák po baráku. Vždy tam lépněte nějaký ten granát, pak tam vběhněte vy.NASZRAN TOWN

Doběhněte ke hřbitovu a ihned skočte dolů doprava. Pozor na snipera . Za pomníkem berte lékárničku a kryjte se ale za žádnou deskou nezůstávejte moc dlouho, každá vydrží jeden dva zásahy víc nee. Sniper střílí každé 3-4 sekundy. Před budovou je bedna plná výbušnin, takže ji napěchujte olovem. To by mělo zabít toho odstřelovače. V baráku vyjděte do druhého patra vemte wwalther a čopněte si v tom správném rohu střílejte jak zběsilí , ovšem přesně. Proběhněte kostelíkem a furt rovně a palte po všem živém. Hopněte do kobky na druhé straně ven, proklouzněte mezi ploty a do kobky a zase ven. Nyní na vás čekají dvě sniperské pozice. Nalevo od té levé je budka, a v té budce je granátomet. Vyčistěte poslední část hřbitova a navštivte jeden z chrámů. Jelikož budete napadeni a vy potřebujete krytivo a taky nějakou tu meducínu. Až odrazíte celý nápor (třeba se sniperem) vydejte se do další budovy. Ještě ale než přejdete rampu, můžete si vyzkoušet to pravé nefalšované ve hrách legální vandalství. Pokračujte kanálem až na vrakáč. Vemte wwalthera palte, v zatáčce BACHA na raketometčíka na budově před vámi. U výlezu z roklinky začne jít do tuhého, před váma raketometčík, nalevo raketomatčík a všude samý terorista. Doporučuji vzít RPG-7 ještě před tunýlkem. Jednu vypalte na panáčka na vzdálené budově před vámi a ten druhý je nalevo od tunýlku v druhém patře, nestřílejte po nich dřív než je uvidíte. Až jich pár pozabíjíte vykoukne na vás třetí z ubytovny na pravo. Cesta dál vede přes barabiznu s tím prvním raketákem. Nejkratší cesta je od tunýlku rovně a pak doleva do baráku, po schodech nahoru, zde k vám přiskočí další těžkooděnec s brokovnicí tak bacha. Doporučuji RPG si nechat chvíli, naleznete další rakety. Až budete nahoře jděte do vedlejší místnosti a zase po schodech dolů. Až hopnete dolů dírou v podlaze couvněte a naleznete ty slibované raketky. Pokračujte místnostmi, zabíjte vojáka, venku pokračujte zákopama, kropte vojáky. Pozor na dlouhé rovince na jejímž konci je raketometčík. Pošlete ho na onen svět stejným kalibrem. Napravo bude další, baráku vemte rakety, jděte vykotlanou rourou, tou pokračujte, pak střílejte, tak zabijejte. U výlezu nastává velké finále úrovně, napravo raketometčík, všude samý terorista, zničte PRGčkem hnízdo uprostřed, na domu nalevo, pak napravo budou raketometčíci. Skočte do dalšího zákopu na jejímž konci jsou dvě věci, těžký kulomet a cíl mise. Na kulomet RPG, a zákopama opatrně do cílové budovy.
NASZRAN FOUNDRY

Opatrně sejděte schody a z bezpečné vzdálenosti zničte nákladní auto a utíkejte se schovat za roh(v tu pravou chvíli)naproti. Nepřátel je hodně takže plumbum bude lítat všude kolem vás. Až bude všude kolem klídek, jděte nahoru tou cestou napravo, nahoře jsou protivníci, které můžete zlikvidovat tak že budete střílet na ty roury nad něma. Přeběhněte přes ty pásy do domečku. Odtud postřílejte všechny protivníky. Skroste kopec ale dole za plotem BACHA NA MINY. Jediná vás může zabít, tak jděte pomalu a postupně do nich z dálky střílejte. Když se objeví další terák tak se zastavte a palte na něj. V budkách naproti je tlumič k G-36 a v druhé je meducína. Až dojdete na konec minového pole, tak se kryjte před nepřátelskou ofenzívou. Na kuří nožce je raketometčík a na (hradbě) panáčci kryjící své kamarády. Zkuste trefit ty červené sudy na tom autě. Tak ho pozdravte jako druhého, a poté ty ostatní. A zase až bude klídek, jděte do kanálu, tím se dostanete jiného otevřeného kanálu. Zde vám bude chvíli zdálky pomáhat sniper. S jeho pomocí se snadno dostanete do velkého skladiště,plné teroristů. Budete kličkovat mezi regálama, střílet a všechno možné jen né se nudit. Navíc pokud máte dobrou mušku u levé stěny od vchodu zatím regálem je bouda. A v té boudě je MAGNUM=revolver co pořadně kope, pomalu se přebíjí, ale zato panáčka dá na jednu ránu. (stojí za vyzkoušení). A každý náboj se musí vždy řádně prohlédnout. Potom vyběhněte do druhého patra a zde bacha na kulometčíka. Vyjděte po schodech na silo točítým ochozem na zem. U vývodů klimatizací bacha na raketometčíka. Jděte dál a zničte cihlový zátaras a za ním nalevo je mostek a na něm je krutý kulometčík který nezná slitování a mohl by vás nemile překvapit, ale to se mu nepovede protože jsem vám ho prásknul. Ale před mostem pod tím sešusem dolů jsou náboje do MAGNUMU. Za mostem si vyberte nějakou pistol na vyměnění s RPG-7. Na dalším mostku ho najdete. Co nejdříve z něj vypalte po druhém silu na kterém jste byli. Nyní utíkejte co nejrychleji po schodech a chodbou dál(v klidu). V chodbě sejměte kolečkem teroristu. Proti vám se rozběhne těžkooděnec. Na konci chodby najdete můj nejoblíbenější samopal P-90 s velkým zásobníkem a ještě větším zásobníkem. Vaším úkolem je zničit čtyři výrobní linky na zbraně. Jedna je dole, jedna výš, dvě nejvýš. Až je zničíte tak hop dolů a jděte kousek zpět do místnosti kde byla P-90. Tam se vám otevřely dveře. Čeká vás finální přestřelka mise ve velké továrně. Zde bacha na kulometčíky a brokovničáky. Až bude klid tak pokračujte na konec haly. Tam se otočte a vystoupojte po ochozu až k tomu červenému cosi u každého vysokého stroje. To musíte zničit. Jsou celkem tři. Nakonec se musíte vrátit do místnosti kde byla P-90(doufám že se neopakuju).

TIVLIZ ASYLUM

Začínáme před dalším smetištěm s MP-5. Seskočte dolů a pokračujte za kolegama. Hlídejte hlavně ty můstky, na nich bývají raketometčíci s raketomety. Zlikvidujte raketometčíka na ochozu velké budovy(do toho blázince se prostřílíme). U menšího domku vemte RPG-7 a v něm dvě lékárny. Prokoste se až k vchodu do budovy který hlídá bukr. Rozstřelte ho RPG-7 a vstupte i bez pozvání. Jděte dírou v podlaze, po schodech nahoru berte tlumič. Z této komůrky všechny postřílejte až pak jděte dál, po schodech nahoru a do místnosti se slabou stěnou a těžkooděncem. Na oboje platí MP-5. Takže až ji zničíte a další postřílíte přispěchá za vámi těžkooděnec se štítem!!!! Doporučuji mu granát dáti, aby mohl věčně spáti . Na konci chodby jděte do místnosti nalevo, zničte stěnu a najdete zde karabinu M-16. Pokračujte do táhlé místnosti a zní zničte další teroristy a hlavně toho s kulometem, tlustoprd vám vystřelí dveře z pantů, tak vy ho vystřelte z pokoje. Hned vedle těchto dveří jsou další, tak těmi jděte až do koupelny. Rozpoutejte peklo couvněte zpět do chodby. Odtud vše pozabíjejte pak až jděte dál na ochoz a zpět dál do tmavší chodby kde je kulometčík. Můžeme jít zase stěnami nebo sucharsky prostředkem. Vyjdi na ochoz, jdi doprava, vlevo přes mostek, opět vlevo a dolů spadlým ochozem k schodišti. Dole vás čeká přestřelka mezi sloupama. Za něma se dlouho neschovávejte, moc toho nevydrží. Až bude klid, pokračujte po schodech dolů. Zde vás čeká něco podobného akorát s více nepřáteli. Jako první vás napadnou štítnatci, takže střelte párkrát do ventilace na stopě až budou pod ní. Střílejte jak jen dovedete, není nač šetřit. Až vám hra oznámí pozabíjení všech bodygárdů, je na řadě kulometný bunkr. Naházejte tam citronky a palte hlava, nehlava. Až bunkr buchne podívejte se jak vypadá celá místnost. Proti mně je Neo vždy ten největší trapasák. Dojděte k bývalému bunkru a je konec mise.


VRATSKA DOCKYARD

Začínáte s mazlíčkem MAC-10. Na molu vemte limonky a zabíjte strážného nahoře a jeho dva kámoše dole. U rour, na ochozu budou další dva, a pod ním další. Jděte dál, vemte REMINGTON 870 a utíkejte pod tu plošinu s okny. Stoupněte si před schody a každého teroristu, který za vámi skočí, obdarujte olovem. Vystřelte dveře brokovnicí, vykydlete to tam, pokračujte dál, a u velkých rour berte WALTHER 2000, a kukátkem se koukněte na jeřáb v dáli, střelte do svařovačky uprostřed, pak do chlápka kousek od vedle. Prokličkujte mezi kontejnery a až uvidíte ten velký člun na suchu tak zbystřete. Ty na lodi sejměte sniperem a ostatní MAC-10 ELITE. Až budete pod další plošinou tak na lodi bude stát raketometčík=WALTHER. Po té opakujte to co minule akorát pokračujte na další ochoz a zde sniperem sejměte kulometčíka ranou do hlavy nebo do výbušné nádrže s plynem pod jeho kuří nožkou. Pokračujte dál a u špulek s kabelem po schodech kolem kukaně do budovy. Tam v místnosti trucují dva panáčci čelem do zdi. Takže jim tam mrskněte jeden citronek tak aby se vám otevřely dveře. Protože hlídají kulomet M-249. Rozstřílejte palety na cucky a opět dál. Venku na dálku postřílejte vše co se hýbe a hlavně nepřátelského kolegu s kulometem. Dál projděte kolem vrátnice s zuřivým vrátným, a schovejte se za betonové zídky na betonovém výstupku, kam jdou i kámoši. Budou na vás útočit především ze předu, ale taky si jednou škrtnou zleva, tam jsou ale sila takže s tím počítejte. Potom si klekněte a palte co nejvíc. Pak na budově na ochozu vyhukne raketometčík(naštěstí má pod sebou výbušninu a kulometčík totéž). Až vybuchnou dveře tak přepadnou vás štítnatci podporovány kulometčíkem. Nejdříve se zbavte kulometčíka pak šíjte do štítů těch štítnatců. Váš kulomet ho po chvíli rozmetá na kusy. Jo a vpravo na molu jsou granáty, náboje do kulometu a brokovnice. Projděte dílnou(v regálech najdete nějaké ty zajímavůstky. Nahoře překvapte panáka a sejměte kulometčíka opodál, a také snipera. Na schodech vás bude čekat terorista a pokračujte na můstek a zněj střelte raketometčíka co nejrychleji a pokračujte přes most dále. Když uslyšíte zvuk odstřelovačky tak se za něco schovejte a sejměteho. Jak budete u sil (ty patřičně využíjte) vyběhněte po schodech a zabíjte raketometčíka. Už to bude snadné. Stačí postřílet pár dalších a dojít za poslední kontejner, projít budovou a zjistit nemilou zprávu. Přišly jste pozdě. Druhý BLACK OPS TEAM je mrtvýGRAZNEI BRIDGE

Tato mise je naprosto lineární takže není kam zabloudit. Jděte nahoru k autobusům a vlezte do něj a čopněte si a střílejte v dáli. A granátometem potom zlikvidujte kulometčíka. U zátaras dejte bacha na raketometčíka na ochozu. Opatrně vykoukněte a granátometem šikovně trefte autobus pak teprve karabinou nebo kulometem raketometčíka. Pak honem k tomu autobusu se krýt. Schovejte se v něm a účinně odrážejte útoky teroristů. Potom postupujte dál a krýjte se za vším možným. V dálce vidíte dva autobusy. V nich budou kulometčíci, takže až je spatříte klekněte si za něčím a střelte po nich granát. Pak jděte k nim vemte nějaké náboje a po schodech napravo od autobusů, chodbou kde narazíte na tři strážné( k prvním dvěma se dá snadno připlížit a majznout je pažbou. Nyní pod mostem se musíte pohybovat opravdu opatrně, hlavně bacha na ty nahoře, až budete na druhém konci vyběhněte nahoru, vyčistěte prostor kolem autobusu, a pak hurá do něj. Potom postupujte k těm dalším autobusům. Zde opět pozor na raketometčíka na levém výstupku mostu. A zase se kryjte. Až budete u železných zátarasů do týpí tvarů BACHA NA MINY. Využíjte toho a když někdo bude poblíž nějaké střelte do ní. Většina se řetězí takže můžete jedinou šikovnou ranou zničit oba štítnatce a taky pár těžkooděnců k tomu jako bonus zdarma. Ještě před prasklou cestou se zastavte a zničte miny na druhé straně. Nyní vás čeká velké finále této úrovně. Jakmile skočíte na druhou stranu začnou po vás pálit kulometčíci a všichni ostatní schovejte se za autobus a PRGčkem trefte to hnízdo. Pak raketometčíka pobíhajícího ze strany na stranu. Vstupujte jen do minami vyčištěného prostoru. Až bude klid tak zničte hlavní bránu města. Až ji zničíte čekají vás ještě dva štítnatci. Výborně a můžeme se těšit na pekelný(fascinující, úžasný) závěr hry.
SPETRINIV GULAG

AHOJ vítám vás v závěrečném pekle. Téhle úrovni dvojnásob platí neustále přebíjet,neustále se krýt za překážkami, využívat výbušných objektů ve svůj prospěch, míření na hlavu atd. Začínáte v době, kdy na nově před chvílí začali zprávy. Máte samopal MP-5 a brokovnici REMINGTON 870. Po startu utíkejte k plotům a pozorujte vojáka kam jde (pokud máte zájem o tlumič tak je v místnosti napravo před plotem. Sledujte ho až do budovy do které můžete jít jak on nebo si odstřelit dveře jiné. Tam na vás vystartuje těžkooděnec, tak se na něj připravte. Místnosti vemte lékárnu a pokud s ním dobře umíte tak i MAGNUM. Běžte po schodech nahoru a překvapte panáčka co uraženě odchází. Šetrně prozkoumávejte místnosti a stoupejte výš a výš. Až budete úplně nahoře tak pozor na těžkooděnce. Když už budete ve druhé půlce domu s dírou prostřed tak vykoukněte dolů, je tam kulometčík(pro M249 se můžete vrátit, je u vchodu do této budovy). Vemte snipera a jděte na ochoz a až po vás vystřelí raketometčík z protější budovy z nejvyššího patra tak mu vystřelte to RPG z ruky. Venku můžete vejít do budovy zadním vchodem( bacha na těžkooděnce) a sniperem všechny likvidovat na dálku, ale aby vás nepřekvapil někdo ze zadu. Až půjdete dalším nejbližším schodům vypálí po vás další raketometčík, takže hybaj dovnitř. Vykydlete všechny patra ( na schodech potkáte dalšího těžkooděnce). Nahoře berte RPG a vystřelte po tom raketometčíkovi( jestli jste se trefily, tak to poznáte). Jděte na náměstí a dokonale ho vyčistěte od teroristů. V opevnění budou kulometčíci a z něj budou vybíhat štítnatci. Pak jděte do budovy a po točitém schodišti dolů. Rozstřílejte fošny, a dojděte až do vězení, seskočte dolů za něco se skryjte a připravte se na štítnatce( když stojí u sloupů tak střílejte trochu výš a padající zdivo je zabije). Až bude klid tak posbírejte zbraně a pokračujte dál kolem klecí(v některých se nacházejí zajímavé věci). Zde bacha na těžkooděnce. Zničte popraskanou stěnu a u dalších dveří se zastavte, podívejte se dírama a trefte oba kulometčíky do hlavy. Pak zničte dveře, pak rožek a můžete jít dál. Tunelem pokračujte přes těžkooděnce a přes štítnatce s magnumem!!!. Jděte chodbou, a až uvidíte odbočku vlevo tak se jí vzdejte. V místnosti najdete těžkooděnce a meducínu. Pak jděte dál do velkého prostranství. Tu na vás budou nabíhat těžkooděnci, štítnatci s MAGNUNAMA a další( prostě všechny likvidujte z co největší dálky). Projděte tunelem na jakousi křižovatku, tu rychle přeběhněte a v blízké místnosti zneutralizujte štítnatce. Vezmi RPG a jdi zpět na křižovatku a vystřel jednu raketu na kulometné hnízdo. Jděte dál, seskočte na prkennou podlahu, běžte doleva, majzni teroristu pažbou a pokračuj rovně do místnosti. Zde opět najdete spoustu nepřátel. Nahoru na ochoz bych moc nechodil poněvadž se tam není za co krýt. Zase likvidujte štítnatce z co největší vzdálenosti. Těžkooděnce samozřejmě taky. Projděte halu a pokračujte chodbou a pozor na jen tak stojícího kulometčíka u vagonu. Za ním bude další skupinka nepřatel. Až dojdete k rozcestí jděte nejdříve doleva pro raketomet a pak doprava přes sníženinu a na konci chodby je kulometné hnízdo, takže se připravte a taste raketomet dřív než oni kulomet. Jen vykoukněte a vystřelte raketu,ale trefte tu zed za kterou se kryjí, protože když se trefíte do průzoru tak raketa kolem nich jen proletí a nijak moc jim neublíží. A né abyste se proti nim rozběhly. Pokračujte chodbou dolů. Nyní vás čeká VELKÉ FINÁLE celé hry. Doporučuji vzít si tyto zbraně M-249, RPG-7, nebo MAGNUM. jen se přibližte ke dveřím které nevidíte, ale v žádném případě nevejděte dovnitř a lékárničku před vámi nechte lékárničkou protože když vejdete tak se dveře za vámi zavřou a vy zůstanete uvnitř bez možnosti couvnutí. Radši z bezpečné chodby postřílejte co nejvíc nepřátel. Až na chvíli bude klid tak utíkejte dovnitř a po schodech nalevo nebo napravo výjděte na ochoz a do místnosti, na druhé straně ochozu je taky místnost s lékárničkou. Budou k vám chodit jak těžkooděnci tak štítnatci, ale vy si s nimi už určitě poradíte( házejte jim pod nohy granáty) až se otevřou oba bunkry tak vyběhnou i raketometčíci na protějším ochozu. Tak je postřílejte a pak RPGčkem se trefujte do bunkrů ze kterých se střílí. Pokud RPG nemáte tak musíte k těm bunkrům přijít a naházet jim granáty což je o dost těžší. Že bunkry bouchli poznáte podle toho že začne vybuchovat celá strana. Nakonec vstupte do vzniklé díry a jděte na konec ke kulatým dveřím.

Gratuluji, dohrál jsi hodně těžkou hru.stáhnout mp3